Far Cry 6 – Návod - Harpoon

Harpoon je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Harpoon.

Region: El Este, Conuco
Zadavatel úkolu: Yelena Morales
Požadavek:Knuckleball„, „National Treasure“ a „Room Service„.
Odměna: 300 guerillových XP, 1944 Petrov HS-100 „Karlito“ (vozidlo)
Informace o misi: Je čas zlikvidovat admirálku Benitezovou na její hlavní operační základně. La Moral a někteří staří partyzáni se sejdou u zříceniny Lopezovy věže a zahájí útok. Najděte Beniteze. Zabijte ji.

Harpoon je operace dostupná na základně La Moral v Conuco v El Este po dokončení her „Knuckleball“, „National Treasure“ a „Room Service“. Lze ji spustit rozhovorem s Yelenou Moralesovou.

Pro zahájení útoku si promluvte s El Tigrem.

Vydejte se ke značce mise u zátoky Toledo a setkejte se s El Tigrem.

Doprovoďte tank Karlito

Nyní budete muset doprovodit tank do Benítezovy základny. Tam se ho budou snažit zničit nepřátelé pomocí RPG, takže se na ně při doprovodu zaměřte. Pokud se zdraví Karlita příliš sníží, budete ho muset opravit opravárenským nástrojem, než budete moci pokračovat dál. Po prolomení druhé brány se vám zobrazí cutscéna a skončíte uvnitř.

Najděte admirála Beníteze

Jakmile se ocitnete uvnitř budovy, budete zamčeni v místnosti se dvěma elektronickými dveřmi. Budete muset počkat, až těmito dveřmi projdou nepřátelé, abyste jimi mohli projít.

V další místnosti se vypořádejte s nepřáteli a vydejte se dolů, načež nepřítel za sklem zapne ve vaší místnosti jed. Abyste jed vypnuli, musíte otočit 4 ventily. První je na stěně dole na otevřeném prostranství a druhý je na potrubí nahoře, ke kterému se dostanete z druhého patra.

Od druhého ventilu je třetí napravo a nahoře po žebříku, zatímco poslední je těsně za ním přes rozbitý plot.

Po otočení všech čtyř ventilů vyjde ze zamčené místnosti seržant Cardenas, aby se s vámi utkal. Zabijte ho (váš plamenomet Tostador ho zabije velmi rychle) a pak seberte jeho kartu, abyste se dostali do zamčené místnosti. Uvnitř najdete další kartu s klíčem do místnosti v přízemí.

Uvnitř věznice se vydejte do kontrolní místnosti, kde se nacházel Benítez, a otevřete cely. Poté se objeví několik nepřátel, včetně seržanta Minayi. Zabijte ho a seberte mu kartu s klíčem. Pokračujte vpřed na střechu.

Zavražděte admirála Beníteze.

Na střeše bude Benitezová zalezlá ve své kanceláři a bude tam spousta nepřátel. Zabijte nepřátele a propracujte se po schodech ke vchodu do její kanceláře. Ten bude zablokován bránou, takže budete potřebovat jinou cestu dovnitř.

Braňte Yelenu, zatímco ona hackuje děla.

Yelena začne hackovat děla, aby odpálila bránu. Během toho budeš muset bránit jak Yelenu, tak děla. Naskočte do volného děla a střílejte z něj na nepřátele, kteří začnou zaplavovat oblast. Pokud bude dělo vážně poškozeno, můžete vyskočit a opravit ho pomocí opravářského nástroje.

Zničte dveře Benítezovy kanceláře

Jakmile Yelena dokončí hackování děl, rozstřelte bránu před Benítezovou kanceláří.

Zabijte admirála Beníteze

Když je nyní její kancelář přístupná, jděte dovnitř. Když vstoupíte, zobrazí se zpomalený záběr a Benitezová bude mít rukojmí, takže nezapomeňte zamířit a zastřelit ji.

Tím ukončíte operaci Harpoon ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments