Nový ostrov do dema, pohled třetí osoby a další!

Největší událostí uplynulých dnů bylo bezesporu vydané singleplayer demo Far Cry, do něhož začali téměř ihned vznikat různé modifikace či úpravy od fanoušků water fix,jeep/shark fix a známé rogalo&humvee.

Před několika dny se objevil další neméně zajímavý mód pro zmíněné demo – CryModification, v0.1 (Download: FarCryHG, FCPortal) CryModification demo doplní o modely postav (budete si moci vybrat z více než jedné :), 3rd person pohled a v neposlední řadě možnost rychlého uložení klávesou F5.

Ovšem nejzajímavější demo modifikací je aktuální nová mapa StuntIsland (Beta 1), ta do hry přináší celý jeden nový ostrov. To ale není vše na něm se mimo jiné objeví nové vozidlo a také kostlivci. Stund ostrov se skládá z menšího a většího ostrova.Download: FCPortal (0,5MB).

Na závěr se hodí říci něco o modifikaci, kterou tvoří tým jehož členem je Cromix (autor Stund ostrova). Tento tým totiž usilovně pracuje na projektu „X-Isle“, který by měl do Far Cry přidat dinosaury, což vlastně měla být hlavní náplň hry Far Cry když se ještě jmenovala X-Isle. Na zmíněném webu naleznete první ukázku prací na tomto nadějném projektu. Další událostí na FC mod scéně je oznámení o tom, že mód Pandora Forces nebude vyvýjen pro Half-Life 2, ale právě Far Cry. Více o tomto projektu z prostředí Bolívijského konfliktu najdete zde.

https://farcry.gamefan.cz/novy-ostrov-do-dema-pohled-treti-osoby-a-dalsi/
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments