Psí kamarád ve Far Cry 5 přežije projektil i jiná poškození

Boomera, naše čtyřnohého kamaráda ve Far Cry 5 jen tak něco neskolí, dokonce ani kulka nebo rána pálkou. Server PCGamesN vyzvídal přímo od tvůrců Far Cry 5 veškeré detaily, zajímavosti a celkově i drobné informace, které budou ve finále při hraní přeci jen důležitější než se může na první pohled zdát.

Jeden z našich kolegů, jehož si budeme moci přivolat na pomoc budeme mít totiž tužší kořínek, než si kdo mohl zprvu myslet. Boomer bude doslova nesmrtelný. Samozřejmě, pokud se zpoza rohu vyřítí banda fanatických vidláků s automaty a nasypou do našeho psíka dvě salvy zásobníků, tak půjde Boomer pod kytky, nicméně za pár chvil se opět vrátí obnovený.

Ačkoliv to může vypadat jak značné ulehčení při hraní Far Cry 5, tak to svým způsobem dává poměrně smysl. Miláčci zvířat alespoň nebudou předčasně ukončovat hru, když uslyší psí naříkání (což je – divte se nebo ne, poměrně častý případ).

Už se nemůžeme dočkat až s Boomerem vyrazíme vstříc nepřátelským jednotkám v Hope County. 27. února 2018 – předobjednávej a získej zdarma DLC přídavky a jiné bonusy.

https://farcry.gamefan.cz/psi-kamarad-ve-far-cry-5-prezije-projektil-i-jina-poskozeni/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments