Far Cry 5 - Klíčové prvky

Shrnutí klíčových prvků hry Far Cry 5:

Zapalte oheň odporu proti fanatickému sektě

Jakožto uvíznutý jedinec v nepřátelském území kultu Eden’s Gate hledáte pomocnou ruku v komunitě kolem vás, s níž se dostanete do čela odporu proti místním trýznitelům.

Velké obsazení přátelských charakterů včetně půvabné Mary May, majitelky místního salónu, Nicka Rye, nadšence do létání a řízení hydroplánů nebo pastora Jerome Jeffriese, kazatele, který byl vyhnán ze svého pole působení.

Rekrutujte a vylepšujte zbraně, využívejte speciálních schopností na ráz, nebo si přivolejte pohotovou pomoc, díky promakanému kooperačnímu režimu, který funguje po celou dobu kampaně.

Vybudujte si svou vlastní cestu

Svoboda jít kamkoliv. V otevřeném světe amerického venkova si budete vy určovat, kam dřív jít a co udělat prioritněji.

Svou postavu si můžete měnit, vylepšovat, upravovat nebo si nahrát vlastní avatar. Zážitky přinese i rozšířený editor map s nímž si můžete navrhnout jedinečnou mapu pro sebe nebo své přátele.

Herní svět v pohybu

Zahrajte se tváří v tvář proti Josephu Seedovi a jeho fanatickým sluhům v otevřeném světě, který se bude dynamicky přizpůsobovat na základě vašich voleb a vašeho postupu příběhovou linkou.

Počítá se také tzv. měřič odporu. Tedy jak postupujete ve hře tak se hra smysluplně a přímo úměrně vyvíjí a přizpůsobuje.

Dynamické hračky

Roztrhněte místní krajinu v typických amerických vozidlech, které si můžete vyrobit i podle svých návrhářských představ. Od robustních vozidel po výkoné vozy nebo traktory či jiná vozítka, s nimiž dokážete prorazit.