Far Cry 6: Roadmapa, obsah season passu a DLC přídavky

Poté, co na veřejnost unikly náhledy na roadmapu plánů po vydání Far Cry 6 se společnost Ubisoft rozhodla k oficiálnímu ohlášení. Vývojáři nám tak poskytují jedinečné podrobnosti o plánech pro Far Cry 6 po jeho uvedení na trh. Kromě season Passu, který bude zahrnovat celkem tři DLC rozšíření, bude hra obsahovat rozsáhlou contentovou roadmapu, která přinese hromadu obsahu do hry po jejím vydání.

Pokud již Far Cry 6 hrajete, pak by vás mohl zajímat náš průvodce hrou.

V rámci season passu se vžijete do roli padouchů předchozích dílů série: Vaas Montenegro (Far Cry 3), Pagan Min (Far Cry 4) a Joseph Seed (Far Cry 5) – všechny postavy hrají původní herci. V příbězích DLC rozšíření se postavy budou snažit uniknout „hrůzám své vlastní mysli“ v roguelike módu Die and Retry.

Začnete pouze s pistolí a budete muset najít nové zbraně a odemknout řadu vylepšení, abyste se stali silnějšími a postupovali do hlubin psychiky antihrdinů. Každé DLC se snaží poskytnout co nejvíce informací pro chápání minulosti a motivace všech postav.

Season pass je součástí rozšířených edicí Far Cry 6 Gold, Ultimate a Collector a lze jej zakoupit i samostatně. Tři epizody DLC budeme moci lze hrát sólo nebo v kooperaci s kamarádem, který hru nemusí vlastnit.

Součástí předplatného v rámci season passu je:

  • Epizoda 1: „Vaas: Insanity“ – plánované vydání v listopadu 2021
  • Epizoda 2: „Pagan: Control“ – vydání je plánováno na leden 2022
  • Epizoda 3: „Joseph: Kolaps“ – plánované vydání v březnu 2022

Season Pass zahrnuje také hru Far Cry 3 Blood Dragon. Na PC a Stadie obdrží držitelé season passu původní hru vydanou v roce 2013. Součástí předplatného bude také balíček Blood Dragon, který obsahuje sedm předmětů použitelných v hlavní hře Far Cry 6.

Far Cry 6 vychází již 7. října 2021 na PC, Google Stadii a next-gen Playstation a Xbox konzole. Cenové srovnání hry si můžete udělat v naší sekci.

https://farcry.gamefan.cz/far-cry-6-roadmapa-obsah-season-passu-a-dlc-pridavky/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments