Far Cry 6 – souhrn recenzí zahraničních serverů

Nový Far Cry je tady a nám nezbývá než si sumarizovat jestli nám tato stará série má stále co zajímavého nabídnout. Po dlouhém období ticha a několika odkladech se hráči konečně dočkávají a Far Cry 6 vychází. Šestý díl série tentokrát přivede hráče na fiktivní ostrov Yara, který se nábadně podoba Kubě.

V zemi vládne diktátor – Anton Castillo – kterého hraje Giancarlo Esposito, jehož bezohledný režim přiměje místni obyvatele, aby se spojili a postavili se mu, čímž odstartují ne příliš jemnou revoluci. Hrajete za Daniho Rojase (muže nebo ženu), partyzánského bojovníka, který se spojí s ostatními, aby osvobodil Yaru. Příběh si můžete případně připomenout v našem předchozím článku.

Novinkou ve Far Cry 6 je například možnost schovat zbraně do pouzdra, když se nacházíte v blízkosti stráží a hlídek, což vám umožní splynout s okolím, abyste nebyli odhaleni, a poskytne vám to dostatek času na nastrahování pastí a léček. Stále je to však hra o samotném chaosu, přičemž Ubisoft vymyslel řadu nových nástrojů, které nám akci oživí.

Far Cry 6 navíc podporuje online kooperaci. Ti, kteří si pořídí kopii na PS4 nebo Xbox One, nabízí Ubisoft bezplatné vylepšení pro next-gen verzi jejich konzole.

Far Cry 6 vyšlo 7. října 2021. Pokud oceníte průvodce hrou nebo zpracování sběratelských předmětů či vojenských cílu, pak pokračujte do našeho obsáhlého průvodce u nás na webu.

https://farcry.gamefan.cz/far-cry-6-souhrn-recenzi-zahranicnich-serveru/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments