Far Cry 6 – Návod - Clear the Air

Clear the Air je desátý hlavní příběhový úkol ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Clear the Air.

  • Oblast: Madrugada
  • Podregion: Costa del Mar (& Lozania)
  • Zadavatel úkolu: Carlos Montero
  • Požadavek: dokončení operace „Meet the Monteros
  • Odměna: 150 XP
  • Informace o misi: José Castillo ukradl naši zemi a naše lidi. Teď nás jed, který jeho vojáci rozprašují na pole, kurva zabíjí. Zlikvidujte práškovací stroje, žluté taknkery, fumigátory a sudy s jedem.

Promluvte si s Carlosem

Promluvte si s Carlosem a pokuste se ho přesvědčit, že bojujete za společný cíl – ukončit Castillovu vládu.

Montero vás pověří zničením jedovaté infrastruktury režimu. Jsou celkem tři oblasti, které musíte prověřit.

V každé z nich je o několik předmětů více, než ve skutečnosti potřebujete, takže nemusíte zničit každý předmět. Jakmile začnete ničit způsobilé struktury, uvidíte, že se vaše procenta v levém horním rohu zvýší. Jakmile dosáhnete na ukazateli pokroku v první lokaci přibližně 33 %, vydejte se do další lokace a najděte další cíle.

Zničte jed

Pokud jste již vyčistili vzdušný prostor, mohlo by to vše urychlit, protože vás nezasáhnou protiletadlová děla enmies. Ale přesto je dobré nasednout do vrtulníku a rychle zničit cíle.

V první lokaci se nacházejí velké tanky, cisterna, menší sudy a také několik vojáků v ochranných oblecích. Platí pravidlo: pokud je to žluté, střílejte na to.

Druhé místo přidává do mixu letadla s cropdustery. Pokud se v některé z těchto zón náhodou ocitnete pěšky, nezapomeňte jednou za čas použít své Supremo. Může ušetřit část vaší běžné (výbušné) munice a zároveň zničit celý velký objekt.

Ve třetí oblasti se také nacházejí velké tanky, malé sudy a několik hazmat-vojáků – dost na to, abyste naplnili svůj destrukční ukazatel na 100 % a dokonali Carlosovu přízeň.

Tím mise Clear the Air ve hře Far Cry 6 končí.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments