Far Cry 6 – Návod - DU or Die

DU or Die je čtvrtý hlavní příběhový úkol ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise DU or Die.

  • Oblast: Isla Santuario
  • Podregion: Quito
  • Zadavatel úkolu: Juan Cortez
  • Požadavek: dokončení mise „Juan of a Kind„.
  • Odměna: 100 XP, 250 uranu, Tostador (zbraň Resolver), Exterminador (Assaulter Supremo) Padák jako stálá výbava, Hodinky (náramková výbava).
  • Informace o misi: Potřebuji, abys pro mě ukradl jednu věc. Potkáš kontakt, který ti řekne, kam máš jít a co máš dělat. Nějaké otázky? Ne? Dobře.

Promluvte si s kontaktní osobou Juana

Juan nás posílá na poněkud záhadnou misi. Promluvte si s kontaktem Juana a něco ukradněte. Jděte k označené radiové věži a po cestě za ní se setkáte s Razií.

Následujte Raizu

Po obdržení padáku ji následujte na nedalekou vyhlídku poblíž pevnosti Quito.

Podplaťte Soldada yaranskými pesos

Raiza nám řekne, že některé vojáky lze skutečně uplatit, aby z nich dostala nějaké informace. Chcete-li tak učinit, schovejte zbraně do pouzder a přistupte k nim.

Následujte Raizu

Vylezte po žebřících uvnitř věže a dostaňte se nahoru.

Prozkoumejte pevnost Quito

Vytáhněte telefon a prohledejte okolí, abyste trvale označili nepřátele i potenciální alarmy a kamery. Zelené světlo označuje alarm, který z tohoto konkrétního úhlu nevidíme.

Ukradněte ochuzený uran

Do pevnosti vede více cest. Dobrou cestou je skrze ziplajnu z jihu. Zde můžete vstoupit oknem a sebrat klíč od zbrojnice, který je na stole. (Další klíč je u kapitána pevnosti).

Nespěchej s navigací a podívej se na miniaplikaci. Malé červené tečky jsou nepřátelé, které jste již označili, větší červená kolečka označují další nepřátele, které jste ještě neoznačili.

Když se podíváme dolů na vnitřní nádvoří, můžeme se podívat na alarm (oranžové pole). Jeho deaktivace nebo zničení by mělo být vždy prioritou, aby nebylo možné přivolat posily. Dobrou metodou je také jeho zastřelení z dálky, ale mělo by se provádět pouze zbraněmi s tlumičem. Totéž platí pro kamery.

Vydejte se dovnitř zbrojnice a ukradněte uran.

Vyčerpaný uran doručte Juanovi.

Až budete mimo zakázanou oblast, použijte na mapě možnost rychlého cestování, abyste se rychle vrátili do tábora a promluvili si s Juanem.

Použijte pracovní stůl k sestrojení gadgetu.

Přistupte k nedalekému pracovnímu stolu a udělejte libovolnou úpravu.

Tím dokončíte misi DU or Die ve hře Far Cry 6.

Zdroj: Powerpyx

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments