Far Cry 6 – Návod - Firebrand

Firebrand je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Firebrand.

Oblast: Valle De Oro, Balaceras
Zadavatel úkolu: Talia
Požadavek: Talia: Vyzkoušejte si, zda je možné, abyste si vybrali nějakou z následujících možností: Po splnění hlavní mise „Guerrilla Radio„.
Odměna: 150 guerillových zkušeností
Informace o misi: Mario si z nás dělá prdel? Je načase, abychom si to rozdali my s ní. Zničte její reklamu, její blbé propagandistické náklaďáky. Rozbij její továrnu na rum. Roztrhat její svět na kusy.

Zničit Mariiny kamiony a billboardy

V cíli 2 se vydejte k lihovaru, při cestě tam si dávejte pozor na hlavní silnici na Mariiny billboardy s nápisem „Yorano?“ a nákladní auta, která mají na boku stejný obrázek jako billboardy, každý z nich má hodnotu 15 % k cíli a cestou k lihovaru byste jich měli najít víc než dost.

Útok na palírnu rumu Maruessa

V palírně musíte zničit dostatečný počet přepravních beden a nádrží s rumem, abyste dosáhli 100% cíle, bedny mají hodnotu 10% a nádrže 15%, v oblasti je jich více, než kolik je potřeba k dosažení 100%.

Zničte Antonovu sochu

Po lihovaru se vydejte do další oblasti, kde se nachází obří Antonova socha, kterou musíte zničit, až se do této oblasti dostanete, můžete použít namontovanou zbraň na viditelném místě a snadno ji zničit.

Tím je operace Firebrand ve hře Far Cry 6 ukončena.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments