Far Cry 6 – Návod - Justicia Montero

Justicia Montero je dvacátýprvní hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Justicia Montero.

  • Oblast: Madrugada
  • Podregion: Costa del Mar
  • Zadavatel úkolu: Espada
  • Požadavek: dokončení operací „Fly Ball“ a „Death Warrant
  • Odměna: 300 XP, letadlo vybavené napalmem
  • Informace o misi: Vy, já a zbytek partyzánů zaútočíme na leteckou základnu a jednou provždy sejmeme Josého Castilla. Západ bude opět náš.

Zničte pole Modifikovaný tabák

Je čas naskočit do Phillyho letadla a vyzkoušet jeho napalmové umění. Leťte na první místo, kde je celkem pět polí, která je třeba spálit.

Až se přiblížíte, stiskněte :circle: a přepněte se do pohledu bombardéru. Tímto způsobem můžete snadno zaměřit pole a shodit bomby.

Až zde úspěšně zasáhnete všech pět polí, musíme letět o něco severněji pro zbývající tři pole.

Poté musíme zamířit na letiště na severu regionu. Letadlo už nebudeme potřebovat, takže se klidně vykašlete a na místo se dopravte padákem/přepážkou.

Konfrontace s José Castillem

Ještě ve vzduchu se můžete podívat, kde jsou rozmístěni nepřátelé. Nakonec se vydejte po schodech nahoru do věže.

Někteří nepřátelé zůstanou v horním patře, zatímco někteří se vrhnou směrem k vám a vašim spojencům. Nemusíte je všechny zabít, ale můžete se dát na útěk do věže, pokud se tak rozhodnete.

Zabijte José Castilla

Po krátké cutscéně se musíme vypořádat s Josém, který je na palubě vrtulníku a střílí po nás. Pokud máte připravenou Supremu, použijte ji a sejměte mu asi třetinu zdraví. Další rakety z vašeho odpalovacího zařízení mu uberou po čtvrtině – takže půjde k zemi poměrně rychle.

Adios.

Tím operace Justicia Montero ve hře Far Cry 6 končí.

Zdroj: Powerpyx

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments