Far Cry 6 – Návod - Libertad Rises

Libertad Rises je sedmý hlavní příběhový úkol ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Libertad Rises.

  • Oblast: Isla Santuario
  • Podregion: Quito
  • Zadavatel úkolu: Clara García
  • Požadavek: dokončení mise „Fuel the Revolution
  • Odměna: 150 XP
  • Informace o misi: Dnes prolomíme Castillovu blokádu. Vím, že uspějeme, protože nemáme na výběr. Libertad musí vyhrát, nebo zemřít.

Vyhodit do povětří protiletadlové dělo

Santuario má jedno protiletadlové dělo v severozápadní části ostrova. Budeme se ho muset zbavit, abychom později mohli získat leteckou podporu. V malé vojenské oblasti se nachází pět nepřátel.

Tento AAC lze poměrně snadno vyhodit do vzduchu, protože hned vedle něj stojí výbušnina. (U ostatních na hlavním ostrově tomu tak nebude, takže si na budoucí stanoviště musíte vzít něco výbušného).

Dostaňte se na vrchol majáku

Dále se musíme vydat k majáku, abychom se podívali na lodě. Použijte hák a vylezte nahoru.

Vyčistěte a zajistěte lodě

Použijte telefon :up: a prohlédněte si oblast. Každá loď má dva alarmy, na každém konci jeden. Pokud už máš v rukou odstřelovací pušku, zlikviduj je z dálky. Pokud ne, vydejte se k nim pomocí padáku/skříňového obleku.

Trocha čelní konfrontace ještě nikdy nikomu neublížila. Měli byste se držet svého normálního arzenálu, protože namontované zbraně nejsou tak dobře umístěné. Až bude váš Supremo připraven, použijte ho proti nepřátelským vrtulníkům.

Dosáhněte Klářiny lodi

Až budete hotovi, plavte k lodi a dostaňte se pryč z tohoto ostrova.

Tím je mise Libertad Rises ve hře Far Cry 6 dokončena.

Zdroj: Powerpyx

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments