Far Cry 6 – Návod - Packing Heat

Packing Heat je dvanáctý hlavní příběhový úkol ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Packing Heat.

  • Oblast: Madrugada
  • Podregion: Costa del Mar
  • Zadavatel úkolu: Philly Barzaga
  • Požadavek: dokončení mise „Second Son
  • Odměna: 150 XP
  • Informace o misi: Mám velké plány, hrdino. Velké plány. Potřebuji, abys ukradl vojenský náklaďák s municí a přivezl ho zpátky.

Ukrást náklaďák s municí pro Phillyho

Náš nový kamarád má prý velké plány. Jaké přesně, to nesděluje, ale žádá nás, abychom mu pomohli získat náklaďák s municí od Castillových sil.

Oblast dostaneš vyznačenou na mapě a můžeš na ni dohlédnout z plošiny na východě. Bude tam 8 vojáků a strážní pes, o které se musíš postarat.

Určitě se vám bude hodit mít k dispozici odstřelovací pušku, protože je můžete snadno likvidovat jednoho po druhém, přičemž začnete na levé straně. Jen u dvou vojáků v blízkosti náklaďáku musíte být trochu rychlí, protože na sebe obvykle mají přímý výhled.

Vypořádání se se silami ve vzdáleném rohu je v podstatě nepovinné, ale postarání se o ně vám může pomoci k čistému útěku bez horka. Což je výhodné pro udržení náklaďáku v dobrém stavu.

Dodání nákladního vozidla pro Phillyho

Naskočte do náklaďáku a nastavte na mapě navigační značku. Od této chvíle už bude plavba hladká. Cestou zpět se nedostanete příliš blízko k žádnému vojákovi a můžete bezpečně zaparkovat náklaďák zpět v areálu.

Pokud náklaďák cestou zpět utrpí vážné poškození, můžete se vybavit malou letlampou z kolečka se zbraněmi a proveďte opravu.

Tím je mise Packing Heat ve hře Far Cry 6 dokončena.

Zdroj: Powerpyx

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments