Far Cry 6 – Návod - The Lion’s Den

The Lion’s Den je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise The Lion’s Den.

Oblast: El Este, Barrial
Zadavatel úkolu: Juan Cortez
Požadavek: dokončení operace „Against the Wall„.

Dostaňte se do Castillova sídla

Při startu na ostrově dostaneme zprávu, že všechny naše zbraně a vybavení nejsou k dispozici. Kromě háku, který se nám bude hodit u první propasti, kterou musíme překonat.

O kousek dál si můžeme dobře prohlédnout okolí. Po vnějším obvodu sídla je celkem pět alarmů. Nejlepší je vlastně vyhnout se většině nepřátel, i když vaše maskování zde do jisté míry funguje. Chtěli byste zamířit do kasáren zakroužkovaných níže.

Za tím účelem vylezte nahoru a pak sjeďte po lanovce dolů do přístaviště. Zde se potuluje pouze jeden nepřítel.

Vejděte do kasáren, ale dejte si pozor, že je tam spící voják, takže nebuďte příliš hluční! Ze stolu seberte kartu s klíčem.

Nyní projděte zamčenými dveřmi a vstupte do skutečné oblasti sídla.

Najděte Claru

V této oblasti nebude fungovat naše maskování a nepřátelé na nás budou reagovat jako obvykle – prudce. A v tomto případě to povede k ukončení mise, takže buďte při pohybu opatrní. V oblasti jsou také čtyři alarmy, tři venku a jeden na vnitřním nádvoří.

Musíte se dostat dovnitř vily. Přistupte k ní ze severní strany a projděte dveřmi vpravo, přičemž si dejte pozor na pájku na nádvoří.

Vyjděte po schodech nahoru a postarejte se o vojáka za dveřmi.

Obejděte nádvoří, zůstaňte přikrčení a vstupte do dveří na druhé straně.

Je čas na důležitou cutscénu.

Zajistěte Antónovu vilu

Nyní, tam, kde se rozpoutalo peklo, se musíme postavit na vlastní nohy. Naštěstí budeme mít všechny zbraně zpět, takže si můžete vybrat ze svých oblíbených zbraní. Sledujte miniaplikaci, odkud přijde další vlna nepřátel, abyste nebyli překvapeni.

Promluvte si s Juanem

Jakmile bude vila zajištěna, setkejte se s Juanem na nádvoří.

Tím ukončíte operaci The Lion’s Den ve hře Far Cry 6.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments