Sběratelské předměty - Criptograma

Hra Far Cry 6 obsahuje 15 criptograma beden a 30 criptograma schémat. Tento průvodce ukazuje všechna jejich umístění a řešení. Otevřením všech 15 beden se odemkne trofej nebo That’s Puzzling. Každá bedna vyžaduje, abyste našli 2 blízká criptograma schémata, které slouží jako klíče k následnému otevření truhly. Každá truhla vás pak odmění kusem vysoce kvalitní zbroje.

V okolí každé bedny najdete v herním světě modré značky, které vás nasměrují také ke schématu. U každé truhly a schématu je také větrná zvonkohra, kterou můžete slyšet z velké dálky, což pomáhá při jejich lokalizaci. Schémata se na mapě neoznačují, ale vždy se nacházejí poblíž bedny v okolí stejné oblasti. Ujistěte se, že máte zesílený zvuk, abyste větrnou zvonkohru snadno slyšeli.

Bedny se na minimapě (HUD) označí bílou ikonou truhly, když se k nim přiblížíte:

Nejrychlejší způsob, jak je všechny posbírat, je nejprve vyčistit mapu od protiletadlových děl a použít vrtulník Avispa Buzzer, který získáte na základně speciálních sil FND na severovýchodě Valle De Oro. Dokáže přistát i ve vodě a při letu můžete poslouchat zvonění větru.

Zdroj: Powerpyx