Sběratelské předměty - Roosters

Far Cry 6 obsahuje celkem 19 lokací s bednami kohoutů (Roosters). Nalezením všech kohoutů se odemkne trofej Recrooster. Pro získání trofeje je však potřeba pouze 13 sběratelských beden s kohouty. Zbylých 6 jsou odměnou z Ubisoft Connect (online) a  nejsou pro získání trofeje potřeba.

Kohouti jsou typem sběratelského předmětu a lze je použít v kohoutím ringu na farmě Montero, hlavním táboře v regionu Madrugada. Za každého z nich můžete hrát v kohoutích zápasech, kde musíte útočit a dogovat ostatní kohouty. Ve výběru kohoutů v kohoutím ringu můžete procházet jejich jména, abyste získali nápovědu, kde se nacházejí. Ve výchozím nastavení nejsou na mapě světa vyznačeni, ale pokud jste online a připojeni k účtu Ubisoft, měli byste po opuštění ostrova Libertad obdržet 300 Far Cry kreditů, které můžete použít v sekci Utilities v herním online obchodě a koupit si za ně mapu těchto sběratelských předmětů.

Kohouti se na minimapě (HUD) označí bílou ikonou bedny, když se k nim přiblížíte. Všichni jsou uvnitř dřevěných beden s ikonou kohouta.

Nejlepší je nejprve vyčistit mapu od Protivzdušných děl, pak můžete použít funkci Airdrop a rychle doletět na každé z jejich míst.

 

Zdroj: Powerpyx