Vojenské cíle (Military Targets) - Protiletadlová děla (Anti-Aircraft Cannons)

Far Cry 6 obsahuje celkem 26 lokací protiletadlových děl (Anti-Aircraft Cannons). Pro získání trofeje nebo úspěchu Friendly Skies je třeba zničit 16 z nich. Jejich zničením také vyčistíte vzdušný prostor, takže můžete létat s jakýmkoli letadlem, aniž by vás sestřelili. Kromě toho se v každé z jejich lokací nachází v krabici 50 kusů ochuzeného uranu. Na minimapě bude označen žlutou ikonou radioaktivity. Pro získání trofeje a úspěchu Backpacking potřebujete 1400 Urania, abyste si mohli koupit všechny zbraně Supremos a Resolver. Sebráním všeho uranu u každého protiletadlového děla se dostanete na celkových 1450 (150 začínáte automaticky), takže více než dost na nákup všeho.

Všechny je můžete najít a zničit i po skončení příběhu ve volné hře. Nejsnáze je najdete, když poletíte ve vrtulníku nebo letadle, pak se vám na mapě zobrazí červené kolečko, když se k nim přiblížíte, a jejich poloha bude označena, když vstoupíte do jejich zakázaného vzdušného prostoru. Pokud se v omezeném vzdušném prostoru zdržíte příliš dlouho, budete sestřeleni, ale můžete to obejít letem velmi blízko země.

Všimněte si také, že nad Esperanzou jsou 2 trvalé omezené vzdušné prostory, které však nemají navázaná žádná děla a nelze je zničit. Na rozdíl od 26 děl jsou ta v Esperanze raketomety, které vás okamžitě sestřelí na jeden zásah, ale ve světě je nelze najít ani zničit.

Zdroj: Powerpyx