Hlavní postavy místního odboje ve Far Cry 5

Není novinkou, že se ve hře Far Cry 5 setkáme s jistou výpomocí místního odboje. Hlavní postavy budou taktéž součástí příběhové linky. Pojďme si tedy detailně představit tři majoritní charaktery naší očekávané hry, včetně stylových introdukčních videí ke každé postavě (kliknutím na obrázek spustíte video).

Jerome Jeffries

Poté co sloužil ve válce v Perském zálivu, se Jerome Jeffries vrací do rodné Montany, aby jako katolický farář a otec kraje sloužil místnímu obyvatelstvu. Ovšem s přílivem Projektu Eden’s Gate a rodiny Seedovi je vyhnán z kostela a jen se štěstím uniká smrti. Nyní coby člen místního odboje, vyzbrojený svou Dobrou knihou a precizní zbraní, připraven opět jednou vést svou kongregaci z kazatelny.

Nick Rye

Nick Rye dal sbohem linii leteckých veteránů z Holland Valley, a stejně tak svému otci. Ten ho nutil k letecké vojenské operaci a trval na tom aby se k němu připojil, načež Nick odmítl a zaslíbil se péči své choti a podnikání v zemědělství v místní oblasti. S příchodem rodiny Seedů se však situace vyhrocuje. Joseph Seed chce koupit Ryeovi pozemky a začíná mu vyhrožovat. Během svého života se Nick postavil myšlence odchodem do války, nyní válka přišla za ním domů.

Mary May

Narodila se a vyrostla v Holland Valley, Mary May spolu se svou rodinou vlastnila a provozovala místní bar Spread Eagle v městečku Hope County. Ale poté co rodiče Mary zemřeli, nedokázala udržet bar v chodu a pojišťovna ho zabavila a následně prodala rodině Josepha Seeda. Dědictví rodiny je teď ve špinavých rukou. Je na čase postavit se proti praktikám kultu Edens Gate a nastolit pořádek.

Už se těšíte až s jednotkou místního odboje vyrazíte vstříc nepříteli? Far Cry 5 můžete předobjednat pro Playstation 4, Xbox ONE a PC, vychází 28. února 2017.

https://farcry.gamefan.cz/hlavni-postavy-mistniho-odboje-ve-far-cry-5/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments