V nové gameplay prezentaci ukazuje Far Cry 5 vyspělý kooperační režim

Ubisoft konference o níž jsme se zmiňovali v minulém příspěvku na E3 2017 je za námi, čekání na Far Cry 5 před námi. Na pátý Far Cry se na velkém plátně konferenční místnosti v Santa Monice kouká skutečně krásně. Nový gameplay zachycuje zejména rozšířené kooperační možnosti, když při akci budete mít možnost přivolat si přátelské NPC postavy , které mohou být buď čistě počítačové nebo je může ovládat někdo z vašich přátel skrze co-op.

Máme tu postavu Grace Armstronga, nájemný odstřelovač, který pohotově pomůže v úzkých rychlou střelou na nos. Během hry budete moci určit, kam má postava jít a odkud potencionálně střílet. Hráč si tak bude moci poskládat postavy po mapě a určit si tak strategii nadcházejících bojů.

Další je Boomer. Tenhle čtyřnohý přítel pomůže na blízkou vzdálenost. Může pokousat nepřátelské jednotky místní sekty, nebo vám jednoduše přinese jejich zbraň, kterou dovede vytrhnout z ruky. Na Boomera dát bacha.

Nick Rye bude posila z nebes. Budeme ho moci přivolat jako jednotku řídící hydroplán, která bude moci pokropit nepřátele ze vzduchu.

Gameplay mimo jiné ukazuje také spousty zbraní a vozidel na něž ve hře narazíme a osedláme. Krom samotného videa jsou k dispozici také nové screenshoty ze hry.

Vývojáři taktéž nezapomínají na milovníky rozšířených edicí. Pro předobjednání bude brzy The Hope County MT sběratelská edice, jež bude obsahovat jelení lebku s erbem na zeď, soundtrack, steelbook, mapu a samozřejmě originální placku hry Far Cry 5. Na objednávku v ČR si budeme muset ještě chvíli počkat. Zatím můžete předobednávat samotnou originálku k níž dostanete zdarma také bonusová DLC!

https://farcry.gamefan.cz/v-nove-gameplay-prezentaci-ukazuje-far-cry-5-vyspely-kooperacni-rezim/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments