Detailní gameplay záběry z Far Cry 5 demoverze, aneb co všechno můžeme

Ačkoliv jsme vás o gameplay záběrech Far Cry 5 demoverze z veletrhu E3 2017 již dříve informovali a video jistě znáte, vývojáří z Ubisoftu si pro nás připravili další rozšířený gameplay [přehrát zde] z těchto lokací, kam se ale vidáme jinou cestou, než dříve. Hraním demoverze provází Philippe Fournier (Associate Producer) a Marri Knadle (Script Writer) z Ubisoftu.

Vývojáři demonstrují zejména volnost, kterou po celou dobu hraní Far Cry 5 budeme mít. Poprvé v sérii totiž budeme moci chodit hrou křížem krážem, jak se nám zachce a kam se nám zachce. Krajina vesnické Montany navíc vypadá skutečně úchvatně. Nechybí ani útoky na místní sektu ze sedadla traktoru nebo z kokpitu hydroplánu Nicka Ryeho, díky němuž máte v oblacích celý venkov jako na dlani. Dojde i na chytání ryb, což má být podle slov vývojářu složitejší než se na první pohled může zdát.

Při hraní nebyl opomenut ani náš nevěrnější čtyřnohý přítel Boomer, jehož asistence se zdá být jednou z klíčových výhod v boji proti nepříteli. A jak rovněž víme, ochotně nám i donese zbraň nepřátelských jednotek, kterou můžeme klidně naplno použít a zneškodnit tak oponenta jeho vlastní zbraní.

Rozšířený gameplay Far Cry 5 určitě stojí za shlédnutí. Na samotné vydání totiž zbývá ještě može času, tak proč se fajnově nenaladit. Nezapomeňte si taktéž hru předobjednat, vychází 28. února 2018 pro Playstation 4, Xbox ONE a PC.

https://farcry.gamefan.cz/detailni-gameplay-zabery-z-far-cry-5-demoverze-aneb-co-vsechno-muzeme/
[fbls url="" width="375"]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments