Far Cry 6 – Návod - Knuckleball

Knuckleball je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Knuckleball.

Region: El Este, Conuco
Zadavatel úkolu: Jonron
Požadavek: Dokončit operaci „Bullet Points„.
Odměna: 150 guerillových zkušeností, 1000 yaranských pesos
Informace o misi: V Schaubském průsmyku je několik farmářů, kteří se jen nemohou dočkat, až dostanou zelenou pro plán útoku, který zahrnuje speciální konvoj. Proč jim nedat šanci?

Knuckleball je operace dostupná na základně La Moral v Conuco, El Este po dokončení „Bullet Points„. Lze ji spustit rozhovorem s Jonronem.

Přepadení speciálního konvoje

Vaším hlavním cílem zde je přepadnout Benítezův speciální konvoj. Ten se pohybuje po stanovené trase kolem soutěsky Sombreado a lze ho přepadnout na libovolném místě, ale nejlepším místem je průsmyk Schaub. Pokud chceš, můžeš to udělat hned, nebo si můžeš najmout pomoc tří rodin v oblasti, aby sis to usnadnil.

Mohu naverbovat další pomoc od rodin Carbonellů, Borrerů a Velezů.

Vydejte se na farmu rodiny Cabonellových a naverbujte je, poskytnou vám minomety pro přepadení.

Vydejte se na farmu rodiny Velez a naverbujte je, poskytnou RPG pro přepadení.

Vydejte se na farmu rodiny Borrero a naverbujte je, poskytnou vám silniční hroty pro přepadení.

Jonron si myslí, že Schaubský průsmyk je ideální místo pro přepadení.

Nyní se vydejte do Schaubského průsmyku. Technicky můžeš přepadnout konvoj na kterémkoli místě jeho trasy, ale pokud jsi naverboval pomocníky, pak budou všichni čekat v Schaubském průsmyku. Můžete střílet do oranžových sítí, abyste na konvoj vypustili kameny, nebo můžete použít minomet, pokud chcete. Jakmile konvoj dorazí, zaútočte na něj.

Pokud konvoj náhodou projíždí Schaubským průsmykem v době, kdy jsou tam naverbované rodiny, a vy jste v blízkém dosahu, bude konvoj automaticky napaden.

Braňte speciální náklad

Po zničení nákladního auta se speciálním nákladem se k němu musíte vydat a bránit ho. Než dorazí Jonron, budete muset zničit tank. To nejlépe provedete jakoukoli výbušninou, kterou můžete mít, například RPG nebo výchozí Supremo, případně minometem, pokud jste si naverbovali pomoc. Po zničení tanku dorazí Jonron.

Tím je operace Knuckleball ve hře Far Cry 6 dokončena.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments