Far Cry 6 – Návod - National Treasure

National Treasure je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise National Treasure.

Region: El Este, Conuco
Zadavatel úkolu: El Tigre
Požadavek: Dokončit operaci „Bullet Points„.
Odměna: 150 Guerrilla XP, El Tanque (Charm)
Informace o misi: Potřebujeme pátého legendárního člena revoluce z roku 67 a nejdrsnějšího zmrda, jakého jsem kdy poznal. Je to válečný hrdina, který je nucen pracovat v Castillově muzeu.

Národní poklad je operace dostupná na základně La Moral v Conuco, El Este po dokončení „Bullet Points„. Lze ji spustit rozhovorem s El Tigrem.

Osvoboďte Karlita

Vydejte se ke značce mise v Muzeu falešné revoluce. Karlito se nachází na nádvoří uprostřed a nahoře je několik stráží a alarmů, stejně jako několik stráží na samotném nádvoří. Pokud to chcete udělat v tichosti, vstupte do muzea s pouzdrem na zbraň a vydejte se nahoru, kde se vypořádejte se všemi nepřáteli a alarmy, a teprve poté se vypořádejte s těmi na nádvoří. V opačném případě neváhejte a jděte na to nahlas.

Oprava Karlita

Jakmile se dostanete ke Karlitovi na nádvoří, budete ho muset opravit. Použijte na něj nástroj na opravu a plně ho opravte.

Řiďte Karlita

Jakmile je Karlito opraven, naskočte na místo řidiče. Budete muset Karlita odvézt do nedaleké jeskyně, stačí sledovat značky. Bude tam spousta nepřátel, ale nebudou pro vás velkou hrozbou, protože budete mít k dispozici dělo a plamenomet. Jakmile dorazíte k jeskyni, vjeďte dovnitř.

Tím skončí operace Nation Treasure ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments