Far Cry 6 – Návod - Meet the Legends

Meet the Legends je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Meet the Legends.

Region: El Este, Sierra Perdida
Zadavatel úkolu: Clara Garcia
Požadavek: Automaticky se spustí po dokončení operace „The Guerrilla„.
Odměna: 150 Guerrilla XP, Dogtag ’67 (Charm)
Informace o misi: Legendy revoluce ’67 nyní žijí v nejvyšších horách ve východní části Jary. Pro mnoho Yaranů jsou hrdiny a v dnešní revoluci by byli silnými spojenci. Kontaktní osobou je „El Tigre“.

Seznamte se s legendami je první operace pro region El Este, která se spouští automaticky po dokončení operace „Partyzán“. Provedete ji při rozhovoru s Clarou Garciou, když poprvé dorazíte na ostrov Libertad.

Setkání s El Tigrem v táboře Legendy roku ’67

Vydejte se směrem ke značce na skále El Cangrejo v Sierra Perdida v El Este, kde se tábor nachází. Až budete asi 700 m od místa, El Tigre vás bude kontaktovat a pošle vám několik fotografií, které vám pomohou lokalizovat jejich tábor.

Cesta začíná u jakési krabí skály.

Pokračujte po značce, dokud nedojdete k prvnímu z míst pro pořízení fotografií, obří krabí skále. El Tigre vás bude kontaktovat.

Měl bych se podívat za krabí skálu.

Za krabí skálou pokračuj za ní a po cestě nahoru, dokud nedojdeš k vodopádu.

Až budete u vodopádu, pokračujte po cestě nahoru k vodopádu. Budete muset vystoupat na několik záchytných bodů a vyšplhat po liánách, abyste se dostali výš. Jakmile se dostanete k lanové dráze, přejděte ji a El Tigre vás opět kontaktuje.

Měl bych ty sítě rozstřílet nebo vyhodit do vzduchu.

Střelte do sítě asi desetkrát a ta se rozbije, čímž se vám otevře cesta, po které můžete pokračovat vpřed. Čeká tě další hrazda, kterou budeš muset překonat, a také několik malých skoků. Jdi po modrých prknech kolem dokola k dalšímu zipline.

Po zipline se vydejte dále nahoru a cestu vám bude blokovat druhá síť. Střílejte do ní, dokud se neprotrhne, a pokračujte do třetího místa s fotografií.

Nyní budete muset přelézt velkou propast. Pokračujte po cestě nahoru k místu, kde se nachází poslední fotografie. Hned za ní bude zipline, která vede do tábora.

V táboře najděte El Tigra

Jakmile dorazíte do tábora, vydejte se po schodech dolů a setkejte se s El Tigrem. Automaticky se začne přehrávat cutscéna.

Tím skončí operace Meet the Legends ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments