Far Cry 6 – Návod - Angel de la Muerte

Angel de la Muerte je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Angel de la Muerte.

Oblast: Valle De Oro, Barrial
Zadavatel úkolu: Paolo de la Vega
Požadavek: Dokončit operaci „Surgical Extraction„.
Odměna: 300 guerillových XP
Informace o misi: Víme, kde je El Doctor. Už se před námi nemůže skrývat, Dani. Najdi cestu do budovy 13 a zabij ho.

Angel de la Muerte je poslední operace dostupná v regionu Valle De Oro a lze ji zahájit v laboratořích BioVida po dokončení „Surgical Extraction„. Lze ji spustit po rozhovoru s Paolem de la Vegou.

Infiltrujte zařízení BioVida

Nejlepší cesta do zařízení vede přes střechu. Toho dosáhnete tak, že vylezete na vysokou bílou konstrukci v objektu a po zipu přelezete na střechu.

Střelte do zámku na dveřích, abyste se dostali dovnitř budovy. Projděte dekontaminačními komorami a po schodech dolů najdete místnost, kde za sklem uvidíte El Doktora.

Unikněte z otrávené komory

Po monologu El Doctor vypustí jed. Rozbijte kryt ventilace v rohu a vydejte se dovnitř, pak projděte ventilací a rozbijte všechny ploty, které vám brání v cestě. Pokud ji budete sledovat kolem dokola doprava, budete moci z ventilace vylézt.

Zavražděte El Doctora

Proběhněte oblastí a zamiřte dolů. Podél cesty najdete několik falešných El Doctorů v důsledku působení jedu. Jakmile dojdete na konec chodby, jeden z El Doctorů bude skutečný a vystřelí na vás. Zabijte ho.

Zajistěte oblast, aby mohl Juan přistát.

Vyjděte ven a zabijte všechny nepřátele v oblasti. Bude tam spousta nepřátel a také vrtulník. Až bude vše mrtvé, Juan přistane ve svém vrtulníku.

Tím je operace Angel de la Muerte ve hře Far Cry 6 ukončena.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments