Far Cry 6 – Návod - Paradise Lost

Paradise Lost je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Paradise Lost.

Oblast: Esperanza, West Lado
Zadavatel úkolu: Clara García
Požadavek: dokončení operace „Blood Ties“
Odměna: 300 XP, El Presidente (vozidlo)
Informace o misi: Prezident Castillo přednáší projev k výročí svého zvolení. Najděte cestu do hotelu a ukončete život té zrůdy.

Nastraž výbušniny na kontrolních stanovištích

Juan a Clara vidí příležitost, jak zneškodnit Antóna, který si z nedalekého hotelu nahrává projev. Je třeba nastražit sadu výbušnin k odříznutí posil a pro všeobecný trochu partyzánský chaos.

Máme tři místa, o která se musíme postarat, všechna jsou vyznačena na naší mapě. Nezapomeňte, že jakmile vstoupíte do červeného sektoru, stráže vás zastřelí na potkání, i když máte zbraně v pouzdrech! První výbušninu je třeba nastražit hned na hranici do oploceného úseku.

Po několika drobných střetech s nepřáteli po cestě je třeba druhou výbušninu nastražit za další sadou barikád. Abyste se k ní dostali, musíte projít oběma dveřmi a zahnout doprava.

Třetí a poslední výbušninu je třeba nastražit poblíž začátku většího otevřeného náměstí s několika brutálními nepřáteli v okolí.

Rande s Juanem

Jakmile jsou všechny výbušniny nastraženy, Juan nám pošle obrázek místa, kde se máme setkat. Vždy se k němu vydejte po modrých cestách na mapě.

Na stěně budou také modré nápisy a značky, které vám pomohou v orientaci.

Z tohoto nádvoří se stačí dostat přes poslední plot a nahoru po hrazení na místo, které ukazuje Juan na fotografii.

Zajištění hotelové haly

Až se výbušniny spustí, je čas vtrhnout do hotelu. U dveří už je vidět houf nepříliš přátelských vojáků, kteří nás očekávají. Je tu zhruba tucet vojáků, kterých je třeba se zbavit.

Vyjděte po schodech nahoru a na severním konci je malá kancelář, na jejímž konci je klíč od výtahu, který potřebujete, abyste se dostali do blízkosti apartmá.

Jděte do Antónova apartmá v podkroví.

Až padnou všichni nepřátelé a získáte klíč, vyjeďte výtahem z haly a sledujte cutscénu.

Útěk z hotelu Paraíso

Po skončení cutscény se nám na cestě k útěku směrem ke garáži objeví několik nepřátel. Přepněte spínač a nasedněte do Castillova auta, abyste se dali na útěk.

Tím je operace Paradise Lost ve hře Far Cry 6 ukončena.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments