Far Cry 6 – Návod - The Deported

The Deported je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise The Deported.

Oblast: El Este, La Joya
Zadavatel úkolu: Yelena Morales (telefonicky)
Požadavek: Dokončete operace „Surgical Strike“ a „Weapon of Choice„.
Odměna: 300 guerillových XP, jedna ze dvou odměn v závislosti na vašem rozhodnutí na konci: Kanaďan, co? (náramkové vybavení), pokud se rozhodnete zabíjet, nebo peníze, pokud se rozhodnete ušetřit.
Informace o misi: Operace společnosti McKay Global byly těžce zasaženy guerillami La Moral a Libertad. Nyní je čas provést plný útok na přístav a jednou provždy ukončit kolonialismus na našem ostrově.

Deportovaný je poslední operace dostupná v regionu El Este a spouští se automaticky prostřednictvím telefonního hovoru po dokončení „Surgical Strike“ a „Weapon of Choice„.

Zničte Castillovy zásoby paliva

Na vyznačených místech ve východní části města La Joya budou rozmístěny čtyři rezervy paliva. Vydejte se k nim a zničte velká bílá palivová sila se zelenými a červenými pruhy. Každé místo budou bránit nepřátelé a kromě útoků na sila budou bojovat i spojenci. Můžete nechat spojence, aby sila zničili, nebo jim pomoci svými zbraněmi.

Po zničení sil ve dvou lokacích se budete moci připojit k útoku v přístavu La Joya. Zde zničte dostatečný počet sil, abyste naplnili ukazatel na 100 %.

Najděte McKaye

Po zničení dostatečného počtu sil v přístavu získáte informaci, že se McKay nachází v kanceláři skladiště. Vydejte se do skladiště. Bude tam tank a vrtulník, ale v okolí je také spousta věží, které proti nim můžete použít. Jakmile bude čisto, jděte do kanceláře skladiště.

Útěk ze skladiště

Po skončení cutscény se vydejte oknem ven a utečte.

Zastavte nákladní lodě

První nákladní loď bude zničena vašimi spojenci, ale druhou budete muset pronásledovat. V doku seberte vodní skútr nebo člun a vydejte se k němu.

Zničte trup nákladní lodi

Jakmile dorazíte k nákladní lodi, budete muset zničit poškozenou část trupu, abyste do ní mohli vstoupit. Ke zničení použijte věže na vozidle.

Naloďte se na nákladní loď

Vejděte do lodi otvorem, který jste vytvořili.

Najděte McKaye

Jakmile se dostanete na loď, postupujte vpřed směrem k můstku a cestou se vypořádejte se všemi nepřáteli.

Nechte McKaye na pokoji a vydejte se k pobřeží.

Jakmile McKaye najdete, můžete ho buď nechat na pokoji a získat peníze, nebo ho můžete zabít a získat jinak chybějící náramkové vybavení.

Opusťte velitelství La Moral

Po skončení cutscény opusťte velitelství La Moral.

Tím ukončíte operaci The Deported ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments