Far Cry 6 – Návod - Surgical Strike

Surgical Strike je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Surgical Strike.

Oblast: El Este, La Joya
Zadavatel úkolu: Lucky Mama
Požadavek: Úkol: Dokončit operaci „Tourist Trap
Odměna: 150 guerillových XP
Informace o misi: Yanqui produkuje tento jed. Je třeba ji ukončit. Jeho potrubí má měkká místa, která můžeme zasáhnout v jeho rozvodnách. V každé z nich jsou žlutá sila s jedem, která jsou zranitelná. Když jich zničíme dost, bude to mít katastrofální následky.

Operace Surgical Strike je dostupná v Cardoso Mill v La Joya v El Este po dokončení hry „Tourist Trap„. Lze ji zahájit rozhovorem s Lucky Mama.

Zničte dílčí stanice na výrobu jedu.

Musíte sledovat potrubí, které vede přes zátoku Dorada, a zničit všechny spínače, ventily nebo žluté nádrže ve čtyřech z osmi dílčích stanic po cestě, abyste ochromili potrubí. Po zničení čtyř z nich budou zbývající čtyři zničeny automaticky. Dokud se nepřiblížíte k dílčí stanici, nebudou u nich žádné značky mise. Můžete je zničit buď tak, že nejprve rozstřílíte ventily a nakonec žluté nádrže, nebo interakcí se spínači, aby tímto způsobem vyletěly do povětří. První možnost je vhodnější, protože některé spínače jsou zamčené za kancelářemi rozvoden, k jejichž otevření může být potřeba karta.

Potrubí budou na vaší mini mapě žluté čáry a rozvodny se zobrazí jako značky mise, když se k nim přiblížíte. Ačkoli budete muset zničit pouze čtyři, budou uvedeny lokace všech osmi.

První dílčí stanice se nachází přímo přes silnici od vašeho výchozího bodu.

Pokračujte po potrubí na východ k druhé dílčí stanici.

Na chvíli přestaňte sledovat potrubí a vydejte se několik set metrů na východ, abyste našli třetí dílčí stanici u rafinerie La Joya.

Pokračujte po potrubí na severovýchod a u vody najděte čtvrtou dílčí stanici. Ventily zde budou pod vodou.

Pokračujte po potrubí zpět na západ a najděte pátou rozvodnu.

Pokračujte podél potrubí na západ k šesté dílčí stanici.

Pokračujte po potrubí na severozápad k sedmé dílčí stanici u nádrže Bardia.

Pokračujte na severovýchod a najděte poslední dílčí stanici.

Dojděte k McKayově chemické továrně

Jakmile zničíte čtyři dílčí stanice, budete moci pokračovat k chemické továrně. Vydejte se ke značce mise západně od nádrže Bardia.

Vstupte do počítače

Vydejte se do řídicí místnosti uprostřed oblasti a komunikujte s počítačem.

Chraňte počítač, zatímco se Jelena nabourá do systému rafinerie.
Budete muset bránit počítač, zatímco Yelena hackuje, ale pokud jste již všechny v oblasti zabili, okamžitě to skončí.

Uloupněte ovládací panely na plošinách bazénu.

V okolí chemičky jsou čtyři panely, se kterými můžete interagovat, všechny jsou označené. Při interakci s jedním z nich bude trvat asi 30-60 sekund, než dojde k přetečení pánve, a nepřátelé mohou tento proces narušit, takže je jednoduše proveďte jeden po druhém a zabijte všechny nepřátele, kteří se pokusí s panelem interagovat.

Zničte toxifloreakční ultrafiltrační následný osmometr

Po zničení umyvadel se vydejte do skladiště dveřmi, které otevře Lucky Mama. Chcete-li zničit Toxiflo Reactant Ultrafiltration Downstream Osmometer, musíte ve skladišti zničit tucet žlutých ventilů, stejně jako předtím u dílčích stanic.

Tím je operace Chirurgický úder ve hře Far Cry 6 dokončena.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments