Far Cry 6 – Návod - Tourist Trap

Tourist Trap je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Tourist Trap.

Oblast: El Este, Sierra Perdida
Zadavatel úkolu: Yelena Morales
Požadavek: Úkol: Dokončete operaci „The Lion’s Roar„.
Odměna: 150 guerillových XP
Informace o misi: Yanqui má ve své kancelářské budově několik připojených počítačů. Zlikvidujte rušičky bezdrátového internetu – čím více jich vypnete, tím lépe budu moci pracovat. Posílení signálu pomůže La Moralovi připojit se k tamním počítačům a nám umožní zjistit, které cíle v La Joye zasáhnout.

Turistická past je operace dostupná v táboře Patriotas Peak v Sierra Perdida v El Este po dokončení „The Lion’s Roar„. Lze ji spustit po rozhovoru s Yelenou Moralesovou.

Zneškodněte McKayovy rušičky

Vydejte se k rušičce v mysu Mirador. Až tam dorazíte, vypořádejte se s nepřáteli a vylezte na rušičku, abyste ji zničili.

Tím se spustí Yaranův příběh „We’re (Un)jammin'“ a pro usnadnění této mise se doporučuje provést ji jako první, není to však nutné. Pokud byste ji chtěli provést jako první, podívejte se na Průvodce hrou Far Cry 6 We’re (Un)jammin‘.

Hackování počítačů společnosti McKay Global

Vydejte se do společnosti McKay Global, která se nachází hned vedle tohoto rušiče.

Obejděte ji zezadu a zamiřte do zadních dveří. Otočte se doprava a najdete počítač se serverem.

Hackněte počítač v prvním patře

Interagujte s tímto počítačem a začněte jej hackovat. Pokud jste zničili všechny rušičky, bude to velmi rychlý proces, jinak to bude chvíli trvat.

Nabourejte se do počítače ve druhém patře

Otočte se a jděte nahoru, pak sledujte modré kabely vedoucí doleva. V další místnosti najdete další serverový počítač. Proveďte s ním interakci.

Vstupte do konferenční místnosti

Jakmile oba počítače hacknete, budete mít přístup do konferenční místnosti. Sledujte modré kabely, které vedou vpravo od schodů, a ty vás zavedou do konferenční místnosti. Vejděte dovnitř a čeká vás cutscéna.

Tím je operace Tourist Trap ve hře Far Cry 6 dokončena.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments