Far Cry 6 – Návod - The Lion’s Roar

The Lion’s Roar je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise The Lion’s Roar.

Oblast: El Este, Conuco
Zadavatel úkolu: Yelena Morales
Požadavek: Dokončit operaci „Our Right to Party
Odměna: 150 guerillových XP, Alfredo Maximo (vůdce Los Bandido)
Informace o misi: Grand Hotel Caballero je základnou La Moral… prozatím. Musíme zjistit, co bude dál. McKay? Castillo? Oba?

The Lion’s Roar je operace dostupná v Grand Hotelu Caballero v Conuco, El Este, která se automaticky spustí po dokončení „Our Right to Party„.

Setkání s Yelenou

Vydejte se do Grand Hotelu Caballero, kde se odehraje cutscéna s Yelenou a ostatními členy.

Braňte hotel

Po skončení cutscény na vás okamžitě zaútočí vlny nepřátel. Budou to pěchoty, tank a ke konci několik vrtulníků. Naštěstí je kolem střechy několik věží, které vám pomohou se zničením vozidel, a také minomet.

Zůstaňte na střešní ploše a zlikvidujte všechny z dálky, přes střechu bude munice, pokud ji budete potřebovat. Pokud máte ve výchozí výbavě Supremo, budete ho moci použít na vozidla nebo smečky nepřátel, abyste se o ně snadněji postarali. Pokud nemáte jiný prostředek ke zničení tanku, můžete vyhodit do vzduchu hlaveň na zadní straně, abyste odhalili motor, a pak na něj zaútočit přímo tímto způsobem.

Jakmile porazíte všechny vlny nepřátel, zobrazí se další cutscéna.

Útěk s Yelenou

Následujte Yelenu a použijte zipline k útěku z hotelu.

Tím ukončíte operaci The Lion’s Roar ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments