Far Cry 6 – Návod - The New Revolution

The New Revolution je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise The New Revolution.

Region: El Este, Sierra Perdida
Zadavatel úkolu: Jonron
Požadavek: Dokončete operaci „Take your medicine„.
Odměna: 150 guerillových XP
Informace o misi: Libertad musí zapomenout na Legendy roku ’67 a spojit se s La Moral. Jsme lidé, kteří skutečně chtějí osvobodit El Este od Castilla. Prvním krokem je rozhovor s mým vůdcem.

Nová revoluce je operace dostupná v táboře Patriotas Peak v Sierra Perdida v El Este po absolvování programu „Take Your Medicine„. Lze ji spustit po rozhovoru s Jonronem.

Seznamte se s vůdcem La Moral

Vydejte se ke značce mise v Concepcion. Jakmile se přiblížíte, ozve se vám Jonron a upozorní vás na přísný zákaz vycházení ve městě. V celém městě Concepcion bude platit zákaz vycházení, takže budete napadeni na potkání, i když zde naštěstí není mnoho nepřátel.

Jakmile vkročíte do města, Jonron se s vámi znovu spojí a pošle vám dvě fotografie, kde máte najít vůdce. Pokud jste do města vstoupili západní branou, vydejte se směrem k náměstí Concepcion a ze západní strany vylezte po žebříku. Seskočte dolů na nádvoří, kde najdete skryté dveře na druhé fotografii. Zaklepejte na dveře a vydejte se dolů za vůdcem.

Zachraňte rukojmí

Opusťte základnu La Moral a vydejte se za partyzánem na farmu Carbonell. Až tam dorazíte, promluvte si s farmářem a nechte se odvézt jeho vrtulníkem. Jakmile dorazíte k lodi, vyskočte z ní a přistaňte buď na lodi, nebo ve vodě.

Uprostřed lodi bude přepravní bedna zvedaná navijákem a poblíž bude páka, za kterou můžete zatáhnout. Jejím zatažením spustíte bednu do trupu lodi, nicméně pokud to uděláte, spustí se poplach, takže si klidně dejte na čas a snažte se nenápadně zlikvidovat co nejvíce nepřátel na lodi, než to uděláte. Jakmile bednu spustíte, probojujte se do trupu a rozbijte zámek pistolí nebo mačetou, abyste osvobodili rukojmí uvnitř.

Braňte partyzány z La Moral

Admirál Benítez na vás pošle bombardovací letadla, zatímco vy budete čekat, až Yelena pošle čluny k útěku. Než se tak stane, bude třeba letadla zničit, nicméně primárně je budou ničit vaši spojenci a věže SAM. Pokud budete chtít, můžete skočit na některou z mnoha věží v oblasti a pomoci tak tomuto procesu.

Jakmile budou zničena a dorazí lodě, nastupte na jednu z nich a nasedněte na věž. Cestou zpět na pobřeží postřílejte všechny námořní miny ve vodě a nepřátelské čluny, a jakmile zakotvíte na pevnině, zabijte i zbývající nepřátele.

Tím jste ukončili operaci The New Revolution ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments