Far Cry 6 – Návod - Pics Or It Didn’t Happen

Pics Or It Didn’t Happen je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Pics Or It Didn’t Happen.

Region: El Este, Sierra Perdida
Zadavatel úkolu: El Tigre
Požadavek: Dokončete operaci „Take Your Medicine„.
Odměna: 150 guerillových XP
Informace o misi: Nikdo neví, co se děje za zdmi zařízení BioVida. Pokud má Jonron pravdu a Castillův režim dělá něco strašného Pariům, které zajme. Jdi pro fotografický důkaz, abychom ho mohli ukázat Lorenzovi.

Operace „Pics Or It Didn’t Happen“ je dostupná v táboře Patriotas Peak v Sierra Perdida v El Este po absolvování „Take Your Medicine“. Lze ji spustit rozhovorem s El Tigrem.

Prozkoumejte zařízení BioVida

Vydejte se ke značce mise ve výzkumném zařízení BioVida. Jakmile se k němu přiblížíte, El Tigre vám řekne, že je třeba pořídit několik fotografií. Budete potřebovat tři fotografie a můžete je pořídit v libovolném pořadí.

Potřebuji vyfotit, co dělají s Pariem.

Jakmile vstoupíte do zařízení, budete si muset nejprve vzít kartu, abyste se dostali do centrální budovy. Tu najdete v serverovně B-02 na jižní straně objektu, hned vedle centrální budovy.

Případně můžete kartu získat zabitím doktora Pedrosy, který se prochází po okolí.

Jakmile získáte kartu, jděte do centrální budovy a po schodech nahoru a seberte fotografii lékařů a pacientů v místnosti.

Pojďme se podívat do dalších parijských zón.

Vydejte se na sever od výzkumného zařízení, kde uvidíte několik nepřátel, kteří shazují těla do vody. Jděte do malé budovy vedle nich a otočte ventilem a vyprázdněte nádrž s vodou.

Pořiďte druhou fotografii těl ve vodě.

Ještě jedna fotka by měla stačit.

Jděte k západní stěně, kde uvidíte prostor s klecí. Vejdi dovnitř a vyfoť tělo v kleci vzadu.

Promluvte si s Lorenzem v táboře Legendy.

Vraťte se zpět do tábora na Patriotském vrchu.

Tímto končí operace Pics Or It Didn’t Happen ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments