Far Cry 6 – Návod - Take Your Medicine

Take Your Medicine je hlavní příběhový úkol (operace) ve hře Far Cry 6. Tento návod vás provede všemi cíli hlavní mise Take Your Medicine.

Region: El Este, Sierra Perdida
Zadavatel úkolu: El Tigre
Požadavek: Splňte operaci „Meet the Legends„.
Odměna: 150 guerillových XP
Informace o misi: Jděte pro lékařské zásoby z vrtulníku, který byl sestřelen. Mají být „darem“ od Libertad pro Lucky Mama a snad ji přimějí k tomu, aby se přidala k našemu boji.

Take Your Medicine je operace dostupná v táboře Patriotas Peak v Sierra Perdida, El Este po dokončení „Meet the Legends„. Lze ji spustit rozhovorem s El Tigrem.

Získejte El Tigrovy lékařské potřeby

Vydejte se do zásobovacího skladu Sierra Perdida u značky mise. Jakmile vstoupíte do oblasti, zobrazí se cutscéna.

Zajistěte místo havárie

Nyní budete napadeni několika vlnami nepřátel a budete je muset všechny porazit. V této oblasti jsou na střechách dvě věže, které se velmi dobře vypořádávají s nepřáteli, ale pokud je použijete, mohou být potenciálně zničeny nepřátelskými granáty. Ke konci útoku přiletí nepřátelská helikoptéra, což, pokud nemáte výbušniny nebo věž, pro kterou byste ji mohli použít, může být trochu nepříjemné, ale pokud se tak stane, zkuste pilota prostě zastřelit přes okno.

Přiveďte zpět vrtulník, který dopraví zásoby.

Po útoku budete muset vzít vrtulník, ale ještě předtím musíte zničit protiletadlové stanoviště Zeta.

Než budu moci letět, musím zničit protiletadlové dělo.

Možná jste to již udělali před misí, v tom případě bude tento cíl automaticky splněn. Vydejte se ke značce mise na protiletadlovém stanovišti Zeta. Na místě můžete zničit protiletadlové dělo tak, že rozstřílíte barel s benzínem vedle něj, pokud nemáte žádné výbušniny. Příhodně jsou zde umístěny dva vrtulníky, takže pro jeden z nich nebudete muset mířit na baseballové hřiště.

Armáda občas využívá baseballová hřiště k nouzovým přistáním.

Pokud jste již před plněním této mise zničili AA dělo, budete muset jít na jedno ze dvou baseballových hřišť, abyste místo něj našli vrtulník.

Musíte dopravit vrtulník na místo havárie.

Jakmile budete mít vrtulník, buď z AA stanoviště, nebo z baseballového hřiště, budete muset letět zpět na místo havárie. Zde na vás může zaútočit nepřátelský vrtulník, v tom případě ho zničte raketami a kulometem.

Tímto končí operace Take Your Medicine ve hře Far Cry 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments